Galeria

galeria.png

Zestaw galerii z podziałem na kategorie, w których znajdziesz:

  • zdjęcia chopperów,
  • rysunki chopperów,
  • grafiki, modele 3D
  • i wiele innych.

Jeśli jesteś zainteresowany zamieszczeniem swojej galerii na portalu Polski Chopper, powiadom nas o tym!

Suzuki Intruder

Email Drukuj
Ocena użytkowników: / 24
SłabyŚwietny 

Muskularny Suzuki Intruder z 2006 roku w wersji USA, napędzany potężnym silnikiem o pojemności 1400 cm. Motocykl obdarzony niezwykłym komfortem jazdy, który uprzyjemnia wydobywający się  z podwójnego układu wydechowego imponującu basowy pomruk.

Otwarcie sezonu motocyklowego 2010 na Jasnej Górze

Email Drukuj

Do Częstochowy zjechało się ponad 10 tys. motocyklistów z całego kraju, jak również wielu państw Europy w tym także z Czech, Węgier i Ukrainy, na VII Zlot Gwiaździsty na Jasnej Górze rozpoczynający sezon motocyklowy. Podczas swej corocznej pielgrzymki uczestnicy oddali hołd zmarłym w katastrofie pod Smoleńskiem.

Motor Bike Show Central Europe 2010 by Pirelli

Email Drukuj
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Relacja zdjęciowa z Motor Bike Show Central Europe 2010 by Pirelli. W pierwszej części prezentujemy stoiska producentów oraz dystrybutorów akcesoriów motocyklowych przybyłych na MBS, natomiast w drugiej i trzeciej jednoślady biorące udział w I Mistrzostwach Polski Motocykli Customowych.

Harley Purple Demon

Email Drukuj
Ocena użytkowników: / 20
SłabyŚwietny 

Zestaw zdjęć prezentujących perfekcyjnego Harley Purple Demona. Dostrzec na nich można szczegółowość i dbałość wszystkich elementów tego customowego wykonania.

Choppery w odcieniach szarości

Email Drukuj
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Kolejny zestaw grafik z chopperami na pierwszym planie, tym razem w odcieniach szarości. Grafiki zostały wykonane w programie do obróbki grafiki 2D.